O našem salonu

Proč my

Vítá Vás Liontime

Malý masážní salónek s velkými terapeutickými možnostmi. U nás pracujeme nejen s Vaším tělem, ale i s hlavou.Každá disfunkce vašeho těla je totiž způsobena nějkou konkrétní příčinnou. A tu my určitě společně odhalíme.Můžete se těšit na milé a čisté prostředí, ve kterém Vaše tělo zbavíme bolestí a krásně uvolníme a Vaši mysl osvobodíme od všudypřítomného stresu, který je teméř vždy hlavní příčinnou všech somatických obtíží.

Každá minuta času, kdy zapomenete na Vaše starosti a budete si užívat regeneraci a relaxaci z mé terapie, Vám přinese celé hodiny kdy se budete cítit naplněni radostí a novou energií.

Namasíruju Vás, protáhnu Vám tělo a ukážeme si jaké cvičení by pro Vás vzhledem k vašim obtížím bylo ideální.

Naši odborníci

Spoznejte ich

Recenze

Co o nás říkají zákazníci

The comfortable space, calming music and tea combined with a great model of care and very professional therapists – makes each visit a great experience and has helped me begin to feel better.

Letitia Shelton

I have been looking for someone that could deliver an amazing massage and I found. You are absolutely fantastic, knowing exactly what I need. Thanks for making my day with your 90 minutes of total relaxation!

Alexis Adams

Thank you so very, very much!!! I was in pain in my neck, right shoulder, and back for three whole months…I feel so much better. Thanks again for helpful recommendations and a great treatment!

Glen Welch