Nabídka

Vše pro váš relax

Nabídka

Relaxační masáž

Mírná, pomalá a lehká masáž – uklidňuje (relaxační masáž), masáž silnější, rychlá, s nepravidelným tempem, vydatnější intenzitou a prováděna všemi směry – působí dráždivě (rekondiční až sportovní masáž).

Klasická masáž

Klasická masáž, to je ruční aplikace cílených mechanických podnětů, tzv. hmatů, které obsahují nejen úkony hnětací (tření, vytírání a roztírání a hnětení) ale i úkony nárazové (tepání a chvění).

Hloubková – sportovní masáž

Hloubková masáž je účinná terapeutická masáž, zaměřená na uvolnění hlubokých vrstev svalů hlavně kolem páteře, případně v oblasti pletence dolních nebo horních končetin, dle daných potíží.

Rekondiční masáž

Masáž působí na tělesný i duševní stav člověka velmi kladně. Zlepšuje pdmínky pro svalovou a kloubní činnost. Rovněž při zotavování po nemoci či úrazu má vhodně zvolená a citlivá masáž příznivý účinek na organismus.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž, známá také jako manuální lymfodrenáž, je typ masáže, při které se zlepšuje proudění mízy v organismu a často se používá v kosmetických salonech při boji s celulitidou.

Anticelulitidní skořicový zábal

Skořicové zábaly kombinují lymfodrenáž a aplikaci skořicového krému nebo gelu s prohřívacími účinky. Využívají se přitom zejména schopnosti skořicové esence stimulovat prokrvení podkožních tkání a také činnost lymfatického systému.

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou regeneraci a relaxaci organismu. O blahodárných účincích kamenů věděli už před 5000 lety staří Číňané a Mayové.

Who We Are

Kdo jsme

You deserve better than a rushed massage by a rookie therapist in a place that makes you feel more stressed than when you came in. That's why we've followed the same principles for the 25 years, 250,000 massages, and countless content clients.
Letitia Shelton

The comfortable space, calming music and tea combined with a great model of care and very professional therapists. I like it!

Alexis Adams

I have been looking for someone that could deliver an amazing massage. You are absolutely fantastic, knowing exactly what I need. Thank you!

Glen Welch

Thank you so very, very much!!!I was in pain in my neck, right shoulder, and back for three whole months.I feel so much better. Thank You!!!