SLUŽBY

KLASICKÁ MASÁŽ

Jemná, ale příjemně intenzivní masáž uvolňující ztuhlé svaly. Doporučuji alespoň 60 minut

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Jemná až mírně hypnotická masáž s dlouhými táhlými pohyby, která vás přenese do snového světa. Relaxace nastává více působením proti duševnímu napětí. Tělo si však rozhodně přijde na své. Pozor velmi návykové

BAŇKOVÁ MASÁŽ

Kombinace klasické nebo hloubkové masáže s aplikací vakuových baněk a následnou hloubkovou masáží v problematických oblastech.

LÁVOVÉ KAMENY

Relaxační masáž s nahřátými lávovými kameny. Začíná relaxační masáží, poté vaše tělo prohřejeme lávovými kameny a znovu promasírujeme. Velmi příjemné a velmi relaxující. A také velmi návykové

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Masáž se provádí v leže na boku a na zádech, pokud mamince leh na zádech nevadí.

KRÁLOVSKÁ MASÁŽ

Relaxační masáž, při které si budete připadat jako člen královské rodiny. Masírujeme celé tělo včetně obličeje a prohřejeme lávovými kameny. Velmi energetizující záležitost.  

DORNOVA METODA A BREUSSOVA MASÁŽ

Dornova metoda navrací obratle a klouby do původní polohy. Je to bezpečná a šetrná metoda. Vyrovnává délku končetin tím, že navrací kyčelní kloub do osového postavení. Breussova masáž je jemná masáž páteře, která pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů. Používá se třezalkový olej a skvěle se doplňují s dornovou metodou.

HLOUBKOVÁ MASÁŽ

Hluboká velmi intenzivní, ale nedestruktivní masáž, při které se primárně uvolňují hluboké svalové vrstvy s celkovou návazností na související svalové struktury. Např. Při bolesti beder se nejdříve uvolní hluboké svalstvo v nohách a hýždích.
Hloubková masáž je má specialita. Má vynikající výsledky. Doporučuji minimálně 60 minut. 

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Jemná, ale intenzivní masáž, která rozproudí váš lymfatický systém. Ten se, mimo jiné, podílí na odplavování toxických produktů metabolismu. Vhodná je například při otékání končetin nebo celulitidě. Rozproudění lymfy je spojeno s velmi příjemnými pocity na těle i na duši.

ANTICELULITIDNÍ SKOŘICOVÝ ZÁBAL

Skořicový zábal je velmi účinná a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě. Speciální krém nanáším na postižená místa dolních končetin, která překryjeme termofolií, abychom zabránili úniku účinných éterických olejů do volného prostoru a docílili stálého a rovnoměrného tlaku na všechny ošetřované části těla. V místě aplikace krém silně prohřívá postižená místa a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odvádění přebytečné vody z tkání. Po zábalu provedeme masáž dolních končetin manuálně a silikonovou baňkou. Skořicové zábaly působí nejen léčebně, ale také preventivně.

WORKSHOP PRO PÁRY

Naučím Vás, jak svému drahé polovičce trochu ulevit. Není to tak těžké, jak se může na první pohled zdát. Naučíte se pár základních hmatů pro domácí použití.

PSYCHOSOMATIKA

Strachem nám mohou ztuhnout záda nebo se stáhnout žaludek. Když v takovém pocitu zůstáváme trvale, pak se může rozvinout chronické onemocnění. Někoho postihnou bolesti zad, někdo si vypěstuje žaludeční vředy. Jsme to my, kdo má svůj život i své zdraví ve svých rukou.

Obecně se většinou hovoří o tom, že žijeme ve stresu a stres nám působí nejrůznější obtíže či nemoci. Taková všeobecná informace je sice víceméně pravdivá, ale abychom se mohli uzdravit tím, že změníme své postoje, způsob myšlení a přestaneme sami sebe trápit, je potřeba vědět víc a ke každé nemoci přiřadit její přesnou příčinu.

Do určité míry jsou příčiny jednotlivých nemocí platné obecně pro všechny, do určité míry je potřeba individuální analýza každého jednotlivce a odhalení jeho vlastního příběhu vzniku nemoci.